Місія

Місія інституту – розбудова безпекових структур України через об’єднання експертного середовища та співпрацю з провідними міжнародними аналітичними центрами, це розробка і впровадження стратегії “Україна- регіональний лідер в безпековому вимірі”.

Першочерговими завданнями ми вбачаємо запровадження в Україні програми створення професійної цифрової армії та формування раціональної оборонно-промислової політики з акцентом на залучення приватного капіталу та іноземних інвестицій для створення працюючого та розвинутого ОПК.

Критично важливим є отримання чіткого уявлення про технологічну і виробничу базу, створення умов для запуску системи переозброєння сил оборони, чому сприятиме проведення оборонного огляду, а також огляду оборонної промисловості, включаючи аудит держконцерну «Укроборонпром», документів Воєнної доктрини, Стратегії національної безпеки, Стратегічного оборонного бюлетеня, корекцію рамкового Закону України про національну безпеку.

Ми пропонуємо створити експертну групу при Раді нацбезпеки і оборони, за обов`язкової участі недержавних експертів, включаючи представників створеного нами Інституту.

ЯКІСНА ЕКСПЕРТИЗА – ЦЕ ПЛАН ДІЙ І ПЕРЕДУМОВА РЕЗУЛЬТАТУ!

Україна здатна і мусить зробити з паперової армії цифрову, реалізувати завдання створення і впровадження Єдиної автоматизованої системи управління ЗСУ, оснащення сил оборони закритим зв’язком і сучасними системами РЕБ. У цій же площині лежить завдання створення ефективної державної системи ППО, а також ракетного щита, подальший розвиток Сил спеціального призначення та створення дієвого розвідувального співтовариства. В центр всієї системи потрібно помістити не тільки «результат за всяку ціну», скільки життя солдата, сержанта, офіцера.