Наглядова Рада

Володимир Горбулін

Голова Наглядової ради Інституту, український політик, вчений, відомий державний діяч, віце-президент Національної академії наук України, секретар Ради національної безпеки і оборони України (1995 - 1999), радник Президента України (з 1999), директор Національного інституту стратегічних досліджень (2015-2018). Академік, доктор технічних наук.

Олександр Литвиненко

Директор Національного інституту стратегічних досліджень , заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2014 - 2019). Український науковий діяч, доктор політичних наук (2002), старший науковий співробітник (2003), професор (2011), генерал-майор запасу (08.2015).

Леонід Поляков

Український військовий експерт, фахівець з оборонної політики України, голова Експертної ради Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, перший заступник міністра оборони України (2005 – 2008 рр.), заступник міністра оборони України (2014 р.)

Микола Сірук

Журналіст-міжнародник, фахівець у галузі безпекової політики України, оглядач газети «День», заступник голови Експертної ради Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння.

Професор, Др. Андреас Хайнеманн-Грюдер

Старший науковий співробітник Боннського міжнародного центру конверсії. Експерт з трансформації громадянських конфліктів, врегулюванню конфліктів в глибоко розділених суспільствах , та із стабільності/нестабільності недемократичних режимів.

Др. Філіпп Флурі

Старший співробітник Женевського Центру безпекової політики, колишній заступник директора Женевського Центру демократичного контролю над збройними силами. Радник з питань управління та реформи сектору безпеки та розбудови миру, демократичного нагляду за сектором оборони та безпеки, за правами людини на захист та безпеку.

Джон Е. Хербст

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні (2003—2006). Директор Євразійського центру Атлантичної ради США. Експерт з операцій із забезпечення стабільності у країнах Середньої Азії, України, Росії. Сприяє діалогу між регіональними лідерами та колегами з ключових країн- сусідів та світових лідерів.

Професор, Др. Тодор Тагарев

Міністр оборони Болгарії (2013). Досвідчений політик в галузі безпеки та оборони із вагомим досвідом роботи в кібернетиці та управлінні, , в даний час є професором Інституту інформаційних та комунікаційних технологій Болгарської академії наук та очолює його Центр управління безпекою та обороною, головуючий Інноваційною мережею Європи з кризових ситуацій (CMINE).

Джеймс Шерр

Старший партнер Естонського Інституту зовнішньої політики при Міжнародному центрі безпеки та оборони. Автор багатьох публікацій про радянську та російську військову, безпекову та зовнішню політику, а також про енергетичну безпеку, Чорноморський регіон та зусилля України щодо подолання Росії та власних внутрішніх проблем.