Апарат РНБО України та УІБД підписали Меморандум про співпрацю

12 вересня Апарат Ради національної безпеки і оборони України та Український Інститут безпекових досліджень уклали Меморандум про співпрацю. Секретар Апарату Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк та Голова Наглядової Ради Українського Інституту безпекових досліджень, академік, доктор технічних наук Володимир Горбулін обмінялися текстами Меморандуму.

Меморандум визначає основні стратегічні напрямки співробітництва сторін, спрямовані на вирішення ключових проблем сектору безпеки та оборони, з метою розвитку структур сектору безпеки України та забезпечення їх експертними аналітичними розробками та матеріалами.

Сторони домовились співпрацювати в напрямку запровадження ряду програм та проектів у Збройних Силах України та структурах сектору безпеки. На часі створення програми запровадження сучасної цифрової армії, створення і впровадження Єдиної автоматизованої системи управління ЗСУ, оснащення сил оборони закритим зв’язком і сучасними системами РЕБ, створення ефективної державної системи ППО, а також ракетного щита.

Відомо, що сторони планують спільне проведення досліджень та аналізу сучасних викликів Україні, надання аналітичної продукції (аналітичних записок, проектів документів, проектів рішень) в непублічному режимі; розробку та впровадження зовнішньополітичних рішень та документів державного значення, внесення змін до діючих нормативно-правових актів.