Прийняття закону 3822 є ключовою умовою реформування підприємств ОПК

«Президент і Голова Офісу, і взагалі весь Офіс, розуміють, що Україна стоїть перед викликами і загрозами національній безпеці і буде стояти перед ними у найближчі 10-15 років.»- сказав радник Керівника Офісу Президента з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони Олексій Арестович на круглому столі УІБД.
Олексій Арестович

«Це розуміння відображено у Стратегії національної безпеки, яку прийнято і підготовлено офісом та  підписано Президентом у вересні цього року. Стратегія визначає можливі ризики і зазначає, що вони будуть наростати.

Президент особисто, наскільки мені відомо, приділяє величезну увагу реформуванню оборонного комплексу і військово-технічному співробітництву.»- розповів Арестович.

Крім того,  радник Керівника Офісу Президента зазначив, що прийняття закону 3822 є ключовою умовою реформування підприємств ОПК. “Частина завдань може бути виконана і до прийняття закону, простим адмініструванням, але без прийняття закону нічого не буде. Глава Офісу і Президент чітко розуміють, що головним дороговказом є прийняття закону, і обіцяли політично сприяти прийняттю цих рішень, сприяти максимально прийняттю закону в найшвидші терміни. Але я так розумію, що треба буде збирати ще не один круглий стіл щодо змісту цього закону”, – сказав він, закликавши учасників дискусії вирішувати суперечки шляхом комунікацій і діалогу.

«До вирішення державних питань ми маємо підходити після того, як будуть вислухані всі сторони і враховані всі побажання, що вкладаються у дорожні карти, а потім виконуються. Без експертної оцінки не буде нічого.»- наголосив Арестович.