Бойові роботи в Україні: ведення війни в сучасних умовах

Ведення сучасної війни сьогодні неможливо уявити без розвідувальних і ударних дронів. А от бойові дії вже найближчого майбутнього матимуть ще одне високотехнологічне підсилення – уже з землі. Йдеться про так звані «наземні роботизовані комплекси», або ж наземні бойові роботи, призначені для перевезення вантажів, підсилення зв’язку, а також для розвідки і ударів по ворожим військам.

В Україні є кілька приватних компаній, де займаються розробкою і виробництвом таких роботизованих комплексів, зокрема у Києві, Запоріжжі і Львові. Деякі розробки уже мають «на борту» елементи штучного інтелекту, тобто використовують нейронні мережі і навчаються у процесі роботи.

Один зразок проходить державні випробування і має всі шанси отримати «квиток» в державне оборонне замовлення. Тим часом у Росії вже прийнятий на озброєння ударний роботизований комплекс «Уран-9». Тож українським військовим на передовій такі роботи просто необхідні.

Автор
Валентин Бадрак

Автор низки книжок з психології успіху у різних сферах людської діяльності, автор понад 100 публікацій та досліджень у галузі безпеки і оборони держави.

Дата запису
Теґи

Інші відео